Акции и скидки Подарочные сертификаты
Заказать звонок
Отзывы пациентов
10 Apr 2024
Andrey

Вже багато років лікуюсь в Смайл. Процес лікування і результат завжди на висоті.

09 Apr 2024
Євгенія

Чудова клініка, гарний сервіс і обслуговування. Лікарі супер.

07 Apr 2024
Влад

Все очен понравилось, особенно подход. Специалист - мастер своего дела!

05 Apr 2024
Галина

Завжди звертаємося до смайл-стоматології, донька ніколи не боїться іти до Вашої кліники, тому що лікарі дуже уважні та вміють заспокоїти, окрема подяка ортодонту Занімонцеву С. та нашому лікуючому стоматологу Стрипі В. Ще зручно,що нагадують коли і які треба зробити процедури. Найважливіше,це чистота та дезінфекція інструментів. Дякуюємо, що Ви є!

05 Apr 2024
Ирина

Выражаю благодарность стоматологии и своему доктору Крашенинниковой Алине Александровне. В краткий срок полечили мне зубы, девочки администраторы вошли в ситуацию и подобрали все записи! Всегда все приветливые и внимательные! Всем рекомендую Смайл, по приезду в Украину только к Вам!!!

04 Apr 2024
Галина

Клініка SMILE викликала в мене дуже приємне враження. Дівчатка-адміністратори привітні та уважні до клієнтів. Високопрофесійні лікарі та асистенти. Безмежно вдячна лікарям Антону Олеговичу, Наталії Вячеславівні, Антону Олексійовичу та асистентам за бездоганну роботу, вони подарували мені забуту посмішку.

02 Apr 2024
Сергій

Дуже привітний персонал та якісне надання послуг

28 Mar 2024
Куценко Інна

Сьогодні була з донькою 6 років на видаленні молочного зуба. Лікар і асистенти були дуже уважні до дитини. Лікар одразу наголосила, що не є сторонницею травматичного лікування, і якщо можна зуб не видаляти, то процедуру проводити не будемо. А якщо все ж потрібно, все буде максимально швидко і безболісно. Капризулі і страх побороли з посмішкою і легко. Були слізки але іще до закінчення процедури дитина вже сміялась. Надарували подаруночків і коробочку для зубчика. Дитина спокійна і задоволена. Дуже дякую

27 Feb 2024
Валерий

Я, Нишпора Валерий Павлович, выражаю огромную благодарность коллективу клиники SMILE, администраторам, всем специалистам и лично моему лечащему врачу Головко Сергею Александровичу за высокий профессионализм и знание своего дела! Вы создали отличные условия и комфортную атмосферу для стоматологического лечения в вашей клинике, не смотря на продолжающуюся войну, в сорока километрах от линии фронта! Так как мне требовалось заменить и восстановить практически все зубы, то мое лечение в вашей клинике длилось почти 2 года и сегодня я доволен полученным результатом. Желаю всему вашему коллективу клиники, лично Сергею Александровичу успехов и удачи в вашем благородном деле по лечению ваших пациентов! Мира, здоровья и благополучия вам и вашим семьям!

27 Feb 2024
Олександр

Мені сподобалось, все гарно. Працюють спеціалісти, бажаю успіхів колективу. РЕКОМЕНДУЮ!

24 Feb 2024
Поліна

Була вперше в клініці і дуже задоволена, лікар Лєбєдєва Марина Сергіївна зробила огляд, дала поради, почали лікувати складний зуб, ніякого дискомфорту, болю. Тепер планую робити посмішку мрії саме в цій клініці.

22 Feb 2024
Ян

Зубы делаю первый раз. Все супер. Почему все так боятся стоматологов я не знаю) Рекомендую

22 Feb 2024
Анатолій

Дуже задоволений тим що потрапив в таку чудову клініку! Особлива подяка лікарю Долі Юлії Миколаївні за високий професіоналізм і чуйність до прохань клієнта! Ну і коли заходиш в клініку і бачиш красивих адміністраторі то відчуваєш що ти потрапив в чудове місце! Всього найкращого персоналу клініки!

22 Feb 2024
Наталія

Дуже класна і сучасна стоматологія. Вдячна лікарям за їх підхід, професіоналізм. Сама ж стоматологія простора, чиста, світла. Мені дуже сподобалось і я більше не боюсь стоматологів. Дякую вам!!!

20 Feb 2024
Сергій

Звернувся до клініки з дуже гострим болем. Швидко надали першу допомогу, проконсультували шо робити, та записали на лікування зуба. Гарний персонал, та лікарі, дуже вдячній за їхню роботу, та ввічливе ставлення до паціентів. Сподіваюсь і на далі користуватись їхніми послугами.

Являетесь пациентом стоматологии SMILE?
Оставьте свой отзыв прямо сейчас
Написать отзыв
Остались вопросы?
Заполните форму и мы сами Вам перезвоним!