Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Естетика посмішки

24 Aug 2022

Люди використовують лише 35 виразів обличчя, щоб виразити емоції. Це – науковий факт! Ось зі щастям все трохи інакше, його можна показати 17 способами, і в більшості випадків це визначається шириною посмішки!

Ми вас розповімо про художню реставрацію, адже саме за допомогою цього мінімально інвазивного методу можна змінити свою усмішку на краще.

Що таке художня реставрація?

Це відтворення за допомогою композитних (пломбувальних) матеріалів правильної форми зуба, структури, природного блиску. Проводить таке лікування стоматолог-терапевт, який спеціалізується на естетичній реставрації.

Чим відрізняється звичайна пломба від реставрації?

Звичайна пломба встановлюється однією порцією, після застигання лікар не має можливості її значно змінити ні за формою, ні за кольором. Реставрація робиться невеликими порціями матеріалу, що засвічується світлом з певною довжиною хвилі. Є великий вибір кольору та прозорості композитного матеріалу. В результаті ви отримаєте відновлений зуб, який точно не зможете відрізнити від здорових сусідніх зубів.

У яких випадках показана ця методику?

Як правило, естетична реставрація показана, якщо необхідно покращити зовнішній вигляд одного або кількох зубів у зоні посмішки, при зміні кольору зуба, травмі зуба (наприклад, при сколі ріжучого краю), при лікуванні карієсу.

Скільки часу забирає відновлення одного зуба?

Залежно від обсягу руйнування відновлення одного зуба може займати 1-2 години. Якщо ж потрібна реставрація всієї зони посмішки, то може знадобитися підготовчий етап.Лікар зробить цифровий відбиток щелепи, у спеціальній комп'ютерній програмі проаналізує його, а зубний технік зробить віртуальну модель майбутньої реставрації. Маючи цей шаблон, лікар зможе змінити вашу посмішку за 4-6 годин.

Який термін служби реставрація?

Терміни служби залежать від початковоі ситуації, в середньому рестарація може прослужити 5-7 років, за умови диспансерного спостереження та дотримання рекомендацій лікаря. Має значення також якість використовуваного матеріалу. Ми використовуємо у своїх реставраціях японські та німецькі композити преміум-класу, які дозволяють досягти найвищої естетики, коли відновлений зуб практично неможливо відрізнити від натурального!

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!