Стоматологічна клініка
SMILE у Запоріжжі

Ще зовсім недавно люди зверталися до стоматології тільки для того, щоб видалити зуб або поставити пломбу. Про естетику мало хто думав. Зараз до стоматологів все частіше приходять, щоби вставити імплантат на місце видаленого зуба або відкоригувати свою посмішку хірургічним шляхом. Профілактичний огляд стоматолога стає правилом гарного тону. Адже він допомагає зберегти природну та відкриту посмішку на багато років.

А ви соромитеся посміхатися? Можливо це тому, що у вас одна з описаних нижче проблем - Темний колір зубів, Наявність зубного нальоту, Викривлення зубів, Великі проміжки між зубами, Неправильний прикус, Відсутність одного або декількох зубів, Тріщини і сколи зубної емалі, Карієс.

Сімейна стоматологія у Запоріжжі від студії SMILE йде в ногу з часом та готова запропонувати вам найпередовіші технології для вирішення Ваших естетичних проблем.


Якщо лікування зубів для вас пов'язане з болем і викликає страх – довіртеся нам.

Вся процедура лікування пройде для вас у стані легкого сну (не плутати з наркозом, це седація). Ви не запам'ятаєте та не відчуєте неприємних моментів, а страх перед зубним прийомом залишиться далеко у минулому. Це абсолютно безпечно та застосовується навіть для лікування зубів у дітей, допомагаючи їм висидіти кілька годин у стоматологічному кріслі.

Якщо ви соромтесь носити брекети, то це не біда. Ми встановимо безбарвні елайнери, які практично непомітні та комфортніші для носіння. Крім того, вони не травмують м'які тканини в ротовій порожнині і істотно скорочують час прийому у стоматолога.

Хвилює кровоточивість ясен чи неприємний запах із рота? За допомогою процедури пародонтологічного лікування ви забудете про це назавжди, а також відновите розхитані зуби та підвищите місцевий імунітет ротової порожнини. Залишіть у минулому тріщини та відколи зубної емалі. Вініри дозволять приховати ці дефекти, а ще нададуть вашим зубам ідеальну форму.

Зробіть своє життя кращим – створіть гарну усмішку в стоматологічній клініці SMILE. Найкраща сімейна стоматологія у Запоріжжі завжди до Ваших послуг!

Детальніше Згорнути текст
Здорова посмішка
і позитивні емоції!