Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Фотопротокол: максимальна точність

21 Dec 2022

Люди використовують всього 35 виразів обличчя, щоб висловити емоції. Це – науковий факт! Ось із радістю все трохи інакше, її можна показати 17 способами, і в більшості випадків це визначається шириною посмішки!

Ми хочемо розповісти про художню реставрацію, адже саме за допомогою цього мінімально інвазивного методу можливо вдосконалити свою посмішку.

Що таке художня реставрація? Це відтворення за допомогою композитних (пломбувальних) матеріалів правильної форми зуба, структури, природного блиску. Проводить таке лікування стоматолог-терапевт, який спеціалізується на естетичній реставрації.

Чим відрізняється звичайна пломба від реставрації? Звичайна пломба встановлюється однією порцією, після застигання лікар не має можливості її значно змінити ні за формою, ні за кольором. Реставрація робиться невеликими порціями матеріалу, що засвічується світлом з певною довжиною хвилі. Є великий вибір кольору та прозорості композитного матеріалу. В результаті Ви отримаєте відновлений зуб, який точно неможливо буде відрізнити від здорових сусідів.

У яких випадках показано цю методику? Як правило, естетична реставрація показана, якщо необхідно покращити зовнішній вигляд одного або кількох зубів у зоні посмішки, при зміні кольору зуба, травмі зуба (наприклад, при сколі ріжучого краю), при лікуванні карієсу.

Скільки триває відновлення одного зуба? Залежно від обсягу руйнування відновлення одного зуба може займати 1-2 години. Якщо ж потрібна реставрація всієї зони посмішки, то може знадобитися підготовчий етап. Лікар зробить цифровий відбиток щелепи, у спеціальній комп'ютерній програмі проаналізує його, а зубний технік зробить віртуальну модель майбутньої реставрації. Маючи цей шаблон, лікар зможе змінити вашу посмішку за 4-6 годин.

Який термін сроку служби реставрації? Терміни служби залежать від початкової ситуації, в середньому становлять 5-7 років, за умови спостереження та дотримання рекомендацій лікаря. Має значення також якість використовуваного матеріалу. Ми використовуємо у своїх реставраціях японські та німецькі композити преміум-класу, які дозволяють досягти найвищої естетики, коли відновлений зуб практично неможливо відрізнити від справжнього!

Ще 7-8 років тому спроба зробити фотографію посмішки чи обличчя пацієнта лікарем-стоматологом викликала шок, здивування і, як наслідок, опір та обурення нерозумінням важливості цього етапу.

З якою метою ми це робимо?

  • Дуже важлива фіксація початкової ситуації в ротовій порожнині.
  • Фотографії допоможуть Вам побачити всі проблеми «віч-на-віч», і у вас не залишиться сумнівів у правильності прийнятого рішення.
  • Проведення консиліумів (консультацій різних фахівців) буде проходити без вашої участі, а це, повірте, заощадить багато часу.
  • Для нас важливі фотографії обличчя, які дають змогу побачити різні асиметрії та спланувати їх виправлення.
  • Комп'ютерна програма дає можливість спроектувати посмішку на фотографії, і Ви зможете оцінити майбутній результат.
  • Полегшується комунікація із зуботехнічною лабораторією, що значно скоротить терміни та якість виготовлення майбутніх реставрацій.
  • Протоколювання та архівування процесів та результатів лікування.
  • Ви завжди зможете порівняти результати до і після відновлення.
  • А якщо говорити про цифровий протокол виготовлення протезних конструкцій, то без фотопротоколу це неможливо технологічно! Тому тісна співпраця між лікарем та пацієнтом на цьому етапі дуже важлива для отримання відмінного резу
Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!