Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Мікроскоп Kaps 1100

01 Dec 2022

Мікроскоп у сучасній стоматології – це високоточний оптичний прилад, без якого важко уявити роботу сучасного стоматолога-ендодонтиста.

Без дентального мікроскопа провести лікування пульпіту або періодонтиту можна, але це буде практично лікування на дотик, що суттєво ускладнює процес і погіршує якість лікування. За допомогою мікроскопа можна провести діагностику та лікування каналів з ювелірною точністю, що дозволить зберегти зуб на довгі роки, навіть у найскладніших випадках.

Канали зубу мають досить складну будову, їх може бути кілька, вони можуть мати атипову форму і деякі з них можуть бути просто не помітні людському оку. А якщо лікар не помітить канал, не обробить його і не проведе дезінфекцію – це обов'язково призведе до повторного запалення. Мікроскоп виключає таку можливість і дозволяє виявити всі канали та провести якісне лікування.

У Стоматологічній студії Smile ми використовуємо мікроскоп Kaps 1100. Виробник медичної техніки Karl Kaps понад 60 років виробляє оптичне обладнання та, безумовно, є лідером на ринку. Завдяки Karl Kaps лікарі у всьому світі використовують у своїй роботі передові технології та інноваційні методики лікування.

Мікроскоп Kaps 1100 оснащений:

  • балансувальним пристроєм для оптимальної компенсації руху мікроскопа, завдяки чому стоматолог завжди має оптимальний контроль над своєю роботою;
  • блискучою оптикою, що дозволяє бачити області, які зазвичай важкодоступні;
  • ультраяскравим світлодіодним освітленням, яке рівномірно висвітлює поле зору. А значно покращена контрастність, забезпечує роботу лікаря без втоми, з найбільшою ефективністю та чудовою якістю.

Лікування каналів зуба є досить дорогим, а у разі неякісно проведеного лікування пацієнт може втратити зуб. Тому дуже важливо, щоб лікування було проведено якісно. На щастя завдяки стоматологічному мікроскопу Kaps 1100, який використовують фахівці Стоматологічної студії Smile, ми можемо допомогти нашим пацієнтам у проведенні якісної діагностики та лікуванні кореневих каналів.

З метою збереження зубів звертайтеся лише до професіоналів! У Стоматологічній студії Smile Вам завжди готові допомогти!

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!