Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Солодких снів: дитяча седація

22 Aug 2022

На сьогоднішній день усі болючі процедури та процедури, які викликають страх, панічні атаки, психологічний та органічний стрес проводять під седацією. Доведено, що перенесений стрес, особливо у дитячому віці, порушує соціалізацію у суспільстві, сприяє виявленню фобій, впливає на успішність у школі та темпи розвитку.

Седація – контрольований, керований, медикаментозний сон. Седація – не наркоз. Це не новинка, а перевірений метод (інструмент) у практиці дитячого стоматолога у світі. Має доказову базу, що широко застосовується в практиці дитячих лікарів-стоматологів Європи, США, Ізраїлю. Завдяки відпрацьованій методиці Ми досягаємо стабільності психологічного та емоційно-фізіологічного стану дитини, що є обов'язковим для дітей із захворюваннями ЦНС, серцево-судинної системи, з ментальними особливостями (аутизм, ЗПМР, синдромі порушеної уваги та інші) або дітям з острахом стоматолога в будь-якому віці . Седація дозволяє проведення великого обсягу лікування за прийом без шкоди для організму дитини.

Studio Smile оснащена необхідним обладнанням та медикаментами, що потрібні для проведення дитячих седацій, відповідно до ліцензійних вимог та міжнародних стандартів.
У разі потреби є можливість надання невідкладної допомоги у повному обсязі.

Переваги седації в Studio Smile:

  • висококваліфіковані спеціалісти;
  • анестезіологічна команда, яка має багаторічний досвід роботи з дітьми різного віку, із будь-якою супутньою патологією;
  • застосування у практиці брендових препаратів;
  • під час проведення седації виконується повний моніторинг пацієнта (SpO2, пульс, артеріальний тиск, температура, ЕКГ).

Для підготовки дитини до седації необхідно пройти мінімальний обсяг обстеження протягом тижня:

  • клінічний аналіз крові з розгорнутою формулою;
  • загальний аналіз сечі;
  • ЕКГ із розшифровкою;
  • довідка від педіатра про стан дитини.

За наявності супутньої патології може бути призначено додаткові методи обстеження. Усі результати обстеження надаються лікареві-анестезіологу за добу до призначеного лікування. Батьки приводять дитину до клініки за 5 хвилин та призначеного часу. Дитина не повинна їсти за 6 годин, прозору рідину за 4 години до початку проведення седації.

Після заповнення необхідних документів ми запрошуємо маленького пацієнта з батьками до кабінету, де проходитиме лікування. У кабінеті включено улюблений мультфільм. Дитина сама або разом з родичом, що його супроводжує, сідає в крісло. Після встановлення венозного доступу на фоні введення препарату, що викликає сон, дитина засинає на руках у батьків. З цього моменту потреби у присутності родича немає, оскільки дитина спить.Батьки знаходяться в суміжній кімнаті, завдяки чому дитячий стоматолог має можливість проводити корекцію плану лікування безпосередньо в ході процесу, так як остаточне складання плану лікування не завжди можливе у маленьких пацієнтів у свідомості і вимагає додаткових методів дослідження.

Після завершення лікування зубів припиняється запровадження препаратів для сну. Через 15 хвилин анестезіолог запрошує батьків до кабінету та подальше пробудження дитини відбувається у їхній присутності. Дитина, що заснула під улюблений мультик поруч із батьками, прокидається у тій самій обстановці, без негативних емоцій від відвідування стоматолога. Дитина переміщається до кімнати відпочинку з батьками до повного пробудження під наглядом медичного персоналу. Цей час займає до 30 хвилин, сонливість поступово минає.

Абсолютних протипоказань до проведення седації немає. Процедура не проводиться при загостренні хронічних захворювань, проявах ГРВІ. Після візиту до Studio Smile у дитини залишаться лише позитивні емоції.

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!