Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Здорові зуби = чисті зуби!

15 Nov 2022

Проведення професійної гігієни ротової порожнини знижує ризик розвитку запальних тканин пародонту, а також карієсу на 30-50%. А отже, оберігає вас від ранньої втрати зубів і в майбутньому тривалої реабілітації щодо відновлення жувальної функції.

З метою попередження багатьох стоматологічних проблем у STUDIO SMILE розроблено профілактичну програму, яка складається з безболісних процедур та регулярних оглядів у лікаря.

Що входить до програми профілактики:

 • Комплексна первинна консультація з питань стоматологічного здоров'я.
 • Лікування захворювань порожнини рота та зубів із гарантією результатів лікування.
 • Складання зручного плану профілактичних оглядів.
 • Відвідування гігієніста та добір засобів догляду за порожниною рота.
 • Контроль та навчання індивідуальної гігієни порожнини рота.
 • Професійна гігієна за європейськими технологіями - SPA процедура для зубів.
 • Програма догляду за імплантатами та реставраціями (коронками, мостоподібними протезами).

На профілактичному огляді лікар оцінює:

 • Стан м'яких тканин порожнини рота та слизової оболонки. Виявляє різні дефекти, які можуть виникати через шкідливі звички. Проводить огляд щодо онконастороженності. Новоутворення в ротовій порожнині формуються досить швидко, при цьому вони легко виявляються і лікуються, при своєчасній діагностиці.
 • Стан емалі, рівень стирання, наявність мікротріщин, відколів, клиноподібних дефектів, які можуть виникати при неправильному розподілі жувального навантаження, виявляє демінералізовані, потемнілі, уражені карієсом ділянки.
 • Спроможність раніше поставлених пломб та ортопедичних конструкцій (коронок, мостів, частково-знімних та повних знімних протезів). При необхідності, рання корекція або своєчасна заміна конструкції запобіжить більш важким наслідкам.
 • Наявність зубних відкладень м'яких та щільних (надясневих та підясневих). У разі потреби спрямовує на професійну гігієну, що дозволить уникнути найпоширенішої хвороби сучасності-захворювань пародонту.
 • Стабільність прикусу після ортодонтичного лікування. Це важливо з метою профілактики можливих проблем з боку скронево-нижньощелепного суглоба.
 • Проведе контроль раніше проведеного ендодонтичного лікування (після пломбування кореневих каналів) за рентгенівським знімком. Це дає можливість контролювати процес загоєння тканин, що оточують пролікований зуб і в разі потреби дозволяє використовувати додаткові зубозберігаючі методики.
 • Рентгенологічний контроль після комплексного стоматологічного лікування, який ми проводимо через 6 та 12 місяців після завершення комплексного стоматологічного лікування, дозволить лікарю виявити та усунути недоліки роботи протягом гарантійного періоду.

Професійна гігієна включає:

 1. Зняття пігментованого нальоту на зубах, що з'явився від харчових барвників або внаслідок шкідливих звичок.
 2. Зняття надясневих та підясневих зубних відкладень, які сприяють запаленню ясен, втрати кістки, оголенню коренів і неприємного запаху з рота.
 3. Полірування зубів, а також раніше проведених реставрацій та невеликих відколів пломб, що дає можливість продовжити їх термін служби.

Профілактичний огляд, як і професійну гігієну дорослим, необхідно проводити 1 раз на 6 місяців. Саме 6 місяців - це той період, протягом якого більшість захворювань у ротовій порожнині можуть почати свій клінічний прояв.

В індивідуальних випадках професійну гігієну ротової порожнини необхідно робити частіше, 1 раз на три місяці: при лікуванні захворювань пародонту (підтримуюча), якщо проходите ортодонтичне лікування.

Якщо хочете мати здорову та красиву посмішку – відвідуйте стоматолога у рекомендовані терміни!

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!