Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Апарат штучної вентиляції легенів ЮВЕНТ-Т

16 Feb 2023

Апарат штучної вентиляції легенів ЮВЕНТ-Т – це сучасний прилад, який створений спеціально для здійснення респіраторної підтримки у дітей та дорослих на будь-якому етапі інтенсивної терапії в широкому спектрі клінічних ситуацій.

Дане обладнання поєднує в собі розширені функціональні можливості для моніторингу респіраторної механіки, високоефективної респіраторної підтримки та безперервного моніторингу стану пацієнта.

Унікальне поєднання всіх якостей цього ШВЛ обладнання надає доктору чудові можливості для оцінки адекватності респіраторної підтримки та стану пацієнта під час здійснення інтенсивної терапії.

В апараті ШВЛ ЮВЕНТ-Т реалізовано всі сучасні режими вентиляції:

  • вентиляція з підтримкою тиску,
  • примусова синхронізована вентиляція легенів, що перемежується,
  • режим контролю за тиском та обсягом.

Також є і «інтелектуальні» режими вентиляції: режим з подвійним контролем дихального об'єму та тиску, адаптивний режим вентиляції, який базується на принципі зворотного зв'язку.

В апараті ШВЛ ЮВЕНТ-Т використовується внутрішній генератор потоку, який дозволяє працювати приладу без стисненого повітря та при подачі кисню низького тиску. Цей апарат ШВЛ при цьому працює безшумно, що забезпечує комфортні умови і для пацієнтів, і для медперсоналу.

Апарат дозволяє зберігати в енергонезалежній пам'яті обладнання, всі вироблені дані, передавати їх на центральну станцію при необхідності, прилад має в наявності журнал подій, де відображаються тривоги і зміни параметрів вентиляції.

Головні переваги апарату ШВЛ ЮВЕНТ-Т:

  • автономність;
  • розширений моніторинг;
  • якісна вентиляція легенів.

Безпека пацієнта забезпечується за допомогою системи тривожної сигналізації, датчиків вимірювання, вбудованого блоку акумуляторних батарей, мережевого інтерфейсу.

У стоматологічній студії Смайл головним принципом є повна безпека пацієнта. Завдяки кращому обладнанню та нашим фахівцям – Ви завжди у надійних руках!

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!