Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Естетична сторінка стоматології

15 Aug 2023

Естетична стоматологія – це комплекс медичних заходів, які спрямовані на відновлення форми, кольору і зовнішнього вигляду зуба або ж зубного ряду.

Кожна сучасна людина хоче володіти здоровою, красивою і білосніжною посмішкою. На сьогоднішній день це є показником здоров'я, молодості, краси та впевненості у собі.

Для того, щоб перейти до етапу краси, необхідно пройти попередню підготовку, адже естетика не замінює функціонал і здоров'я зубів.

Одним з кроків до отримання ідеальної посмішки є відбілювання! Цей етап є фінальним, але не треба його недооцінювати, адже використовуючи правильні технології та розуміючи метод, ми отримуємо дійсно вражаючі результати!

Що ж таке відбілювання? Це процес видалення пігментів з твердих тканин зуба без порушення їх структури за допомогою спеціальних активних сполук – пероксиду карбаміду або пероксиду водню. Під час процедури виділяється кисень, який проникає в емаль або дентин зуба і відбілює їх, при цьому відтінок зуба стає світліше.

Ця процедура є малоінвазивною, тобто дотримуючись правильності методу, ми не порушуємо структуру зубу і не погіршуємо здоров’я пацієнтів, а даруємо  красу та впевненість!

Як і всі процедури, відбілювання має свої плюси та мінуси, а також протипоказання! Ми підходимо до будь-якого втручання з розумінням своєї справи, адже найважливіше це - не нашкодити здоров’ю!

З плюсів це - естетичність, малоінвазивність, час, вартість.

З мінусів - це дискомфорт у вигляді чутливості, який ми намагаємось мінімізувати.

Протипоказаннями до відбілювання є гіперчутливість, стертість емалі, тріщини або сколи, пломби та реставрації на фронтальній поверхні зубів, коронки, каріозні ураження, вік до 16 років.

Ми готові надати кожному бажаючому розгорнуту консультацію та рекомендації щодо відбілювання, пояснити всі методи та переваги нашої стоматології!

Стоматолог-терапевт Левченко Світлана Володимирівна

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!