Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Фізіодиспенсер Chiropro L+CA 20:1L від Bien Air

21 Jun 2023

Успішне хірургічне втручання у стоматології забезпечується не лише досвідом та вмінням хірурга стоматолога, а й сучасним обладнанням, яке дозволяє підвищити якість результатів лікування, скоротити час операції та знизити ризик ускладнень післяопераційного періоду.

Представником такого обладнання у нашій клініці є фізіодиспенсер Chiropro L+CA 20:1L від Bien Air, відомого швейцарського виробника медичної техніки. Цей пристрій є вершиною прогресу в стоматологічній науці, завдяки чому досвід перебування пацієнта в кріслі хірурга стоматолога стає більш комфортним незалежно від складності процедур, що проводяться.

Цей пристрій використовується в численних стоматологічних втручаннях, таких як імплантація, поділ коренів та складні видалення зубів. Цей апарат дозволяє виробляти свердління кісткової тканини під чітким контролем вбудованої апаратури. Головна мета фізіодиспенсера Chiropro L+CA 20:1L – забезпечити лікарю виняткову точність та контроль під час процедур, що у свою чергу звичайно покращує якість лікування.

Однією із значних переваг Фізіодиспенсера Chiropro L+CA 20:1L є його здатність підлаштовуватися під індивідуальні потреби кожного пацієнта. Вбудована система контролю швидкості та крутного моменту дозволяє лікарю тонко налаштовувати інструмент для кожного випадку, зменшуючи ризик травмування тканин і збільшуючи комфорт під час процедури. Ці моменти важливі при проведенні процедури імплантації зубів, оскільки кісткова тканина може бути різного ступеня щільності і вимагати різного зусилля крутного моменту. Задаючи потрібні параметри, лікар унеможливлює помилку при проведенні процедури.

Фізіодиспенсер Chiropro L+CA 20:1L також оснащений системою охолодження, що запобігає перегріву під час операції. А це надзвичайно важливо для приживлення імплантатів, оскільки перегрів кісткової тканини часто спричиняє відторгнення імплантату. Перегрів тканини створює високі болючі відчуття і при інших видах хірургічних втручань у післяопераційному періоді. Система охолодження запобігає таким проблемам, забезпечує додатковий комфорт для пацієнта та зменшує ризик можливих ускладнень.

Інноваційна система освітлення, інтегрована у пристрій, забезпечує ідеальну видимість робочої зони. Це дозволяє нашим лікарям працювати з ще більшою точністю, покращуючи загальні результати лікування.

І, нарешті, пристрій легкий та ергономічний, забезпечуючи максимальний комфорт як для лікаря, так і для пацієнта. Разом з високою якістю та довговічністю, які забезпечують швейцарські технології Bien Air, Фізіодиспенсер Chiropro L+CA 20:1L здатний значно знизити стрес при відвідуванні хірургічного кабінету.

Chiropro L+CA 20:1L від Bien Air – новий стандарт у стоматології. Лікарі нашої студії Смайл гарантують цей високий стандарт при проведенні всіх видів хірургічних втручань.

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!