Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Як зберегти зуби дитини?

29 May 2023

Багато дбайливих батьків задають собі одне й те саме питання: що я можу зробити, щоб зуби моєї дитини залишалися здоровими і міцними протягом усього його життя? І сьогодні ми раді запропонувати вам один ефективний метод, який не лише захистить зуби вашої дитини, а й допоможе їм залишатись здоровими на довгі роки.

Цим методом є герметизація фісур – профілактична процедура, яка допомагає запобігти розвитку карієсу у дітей, у період коли у них з'являються постійні та молочні зуби. Ці зуби після прорізування особливо вразливі, їх емаль ще недостатньо міцна, і мікроорганізми ротової порожнини можуть легко проникати в незахищені фісури і викликати бурхливий каріозний процес. Вік від 6 до 14 років - це той вік, коли прорізуються постійні жувальні зуби у дітей. У цьому віці у дитини зазвичай не сформувалися навички самостійної гігієни. Це означає, що діти можуть мати труднощі з правильним і регулярним чищенням зубів, особливо у важкодоступних місцях, таких як фісури. Герметизація фісур надає захист для цих ділянок, запобігаючи затримці їжі та виникненню карієсу в постійних зубах, які будуть служити протягом усього життя. Статистика доводить, що у дорослих людей відсутні саме жувальні зуби, найчастіше втрачені у молодому віці. Все це призводить до втрати жувальної ефективності та функціональних порушень всього жувального апарату.

Основна ідея герметизації фіссур полягає у створенні штучного бар'єру між вразливою емаллю зубів та агресивними мікроорганізмами, згладжувати яскраво виражену морфологію зубної поверхні, а також підживлювати її мінеральними речовинами, що входять до складу використовуваного матеріалу. Спеціальний композитний матеріал, що містить фтор, запечатує природні заглиблення на зубах, запобігаючи затримці їжі та надаючи надійний захист від карієсу. Один із ключових аргументів на користь герметизації фіссур – це її висока ефективність. Фактично проведення цієї процедури знижує ризик ураження карієсом на дивовижні 95%! Ми говоримо про значне зниження ймовірності розвитку проблем зі здоров'ям зубів вашої дитини як у молочному, так і постійному прикусі. Ця процедура абсолютно безболісна, тому може бути чудовим адаптаційним лікуванням для вашого малюка.

Герметизація фісур є рекомендованим профілактичним методом не тільки у дітей, а й у дорослих пацієнтів. Цей підхід особливо добрий для профілактики карієсу зубів мудрості, тому що ці зуби знаходяться далі в порожнині рота, тому їх гігієна ускладнена. Також рекомендують запечатувати фісури пацієнтам у яких слабка емаль та множинний карієс у порожнині рота. Добре працює ця методика також для вагітних і жінок, що годують, так як в силу гормональних змін спроможність емалі зубів може також змінюватися в гірший бік.

Доведено, що герметизація фісур є ефективним способом підтримки зубної гігієни та запобігання проблемам із зубами протягом тривалого часу. Не варто забувати, що зуби - це не лише ключовий елемент нашої жувальної системи, а й відображення нашого загального здоров'я та впевненості у собі.

Тому, якщо ви прагнете забезпечити своїй дитині чи собі міцні та здорові зуби протягом усього життя, герметизація фісур – це те, що вам потрібно. Не втрачайте можливості запобігти розвитку карієсу та зберегти гарну посмішку своєї дитини чи себе.

Зверніться до спеціаліста-стоматолога, щоб дізнатися більше про процедуру герметизації фісур та отримати індивідуальну консультацію. Пам'ятайте, що здоров'я зубів – це вкладення у майбутнє та основа для впевненості та благополуччя. Дайте своїм зубам турботу, на яку вони заслуговують!

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!