Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Як витрачати у стоматолога менше?

23 May 2023

Як витрачати менше - це завжди дуже актуальне питання. Стоматологічні послуги такі дорогі, а чи взагалі можливо витрачати менше у стоматолога і чи не нашкодить така економія власному здоров’ю?

Так ось, ми Вам авторитетно заявляємо, що економити на стоматологах можливо, до того ще і з користю для власного здоров’я!!! Отже, давайте розберемося як це працює.   
Ми вимушені платити стоматологам великі гроші, коли ситуація вкрай запущена, а час втрачено через відсутність контролю за порожниною рота. І висновок щодо запитання - як платити менше, стає очевидним. Отже, основні правила, які допоможуть Вам заощадити на стоматологах:

1. Профілактичні огляди у лікаря стоматолога, які обов’язково треба проходити 2 рази на рік. Регулярні профілактичні огляди дають можливість діагностувати будь-яку проблему порожнини рота на ранній стадії. Наприклад,  виявлення зубних відкладень та початкових каріозних процесів, захворювань ясен (парадонтит) та слизової оболонки. І це дуже серйозно, адже різниця між лікуванням невеликого карієсу та лікуванням пульпіту/періодонтиту, чи взагалі видаленням зуба з подальшою імплантацією та протезуванням, просто незрівнянна;

2.Проведення профілактичних процедур, а саме:

  • професійне чищення зубів, це обов’язкова процедура, яка направлена на профілактику захворювань зубів і ясен, та повинна проводитись 2 рази на рік. Річ у том, що наліт, який з’являється в місцях недосяжних для зубної щітки, кристалізується у камені, які розташовуються як над, так і під яснами. І небезпека таких відкладень полягає у тому, що в них накопичуються і розмножуються бактерії, що може приводити до різних запалень, виникненню карієсу, періодонтиту, хитанню та випадінню зубів. Нажаль, самостійно в домашніх умовах такий наліт видалити не можливо;
  • ремінералізація зубів  (фторування) – це профілактична процедура, яка робиться після професійного чищення зубів з метою насичення емалі зубів мінеральними компонентами, яке призводить до її відновлення. Ця процедура показана майже всім і є незамінним помічником для профілактики карієсу як у дорослих, так і у дітей; при початковому карієсу у стадії білої плями; при некаріозних ураженнях емалі (ерозія емалі, клиновидні дефекти, патологічне стирання зубів); при чутливості зубів.

3.Якісний домашній догляд за порожниною роту – це залог успіху, якщо Ви дійсно бажаєте економити на стоматологах. В арсеналі кожної людини, яка піклується про своє здоров’я, обов’язково повинні бути:

  • зубна щітка,
  • зубна паста,
  • зубна нитка,
  • ополіскувач.  

Це мінімальний набор засобів гігієни. Насправді їх дуже велика кількість і лікар-стоматолог, в разі необхідності, завжди допоможе підібрати засоби гігієни, які потрібні саме Вам. Головне, що потрібно пам’ятати, так це те, що після кожного прийому їжі, у порожнині рота остаються залишки їжі у вигляді нальоту на зубах та язику, а також шматочки їжі між зубами. І звісна річь, якщо не очищати зуби своєчасно, в остатках їжі будуть розмножуватися бактерії, а не вчасно видалений наліт перетвориться в зубний камінь. Тобто, неякісний домашній догляд – є причиною більшості захворювань зубів та ясен.

4.Консультуйтесь і лікуйтесь тільки у фахівців!!! Це дуже важливе правило, бо тільки лікар-стоматолог зможе проаналізувати Ваш анамнез і стан порожнини рота, а тільки потім прийняти відповідні рішення, а саме: яка зубна паста потрібна саме Вам; чи можна у Вашому випадку робити відбілювання зубів; коли лікуватися, якщо Ви вагітні та  інше.

Любі друзі, ми запрошуємо Вас в Стоматологічну студію Smile на консультацію та лікування. У нас найкращі лікарі та найновітніше обладнання. Приходьте до нас і разом ми збережемо Ваші зуби здоровими.

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!