Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Календар стоматологічного прийому

06 Jun 2023

У стоматологічній студії Smile у Запоріжжі ми знаємо, що турбота про зуби – це інвестиція у ваше загальне здоров'я, здоров'я ваших дітей та благополуччя вашої родини.

Наша команда постійно працює над забезпеченням якісного догляду за зубами для вас та вашої дитини на кожному етапі життя. Сьогодні ми розповімо про ті вікові періоди, коли необхідно привести вашу дитину до клініки для того, щоб не пропустити важливі етапи у формуванні зубощелепної системи вашої дитини.

З раннього віку ми дбаємо про те, щоб відвідування стоматологічної клініки вашою дитиною несло лише позитивні емоції і в жодному разі не було пов'язане з больовими відчуттями. Тому при появі перших молочних зубів це вік з 6-8 місяців, ми рекомендуємо привести вашого малюка до нас на огляд. Це допоможе виявити можливі порушення у термінах прорізування молочних зубів, навчити молодих мам правильним прийомам догляду за зубами, запобігти розвитку шкідливих звичок у дитини, а головне створити позитивне ставлення до відвідування стоматолога з раннього дитинства.

Коли вашій дитині виповнюється 3 роки, ми рекомендуємо відвідати нашого лікаря-ортодонта. Використовуючи сучасні технології та методи, він може виявити проблеми правильного формування зубної дуги та допомогти у стимуляції росту та розвитку щелеп, у разі потреби. Саме в цьому періоді можливо на це впливати, оптимізуючи природний розвиток зубів та щелеп.

У віці 6 років запроваджується програма професійної гігієни порожнини рота дитини. У більшості випадків це адаптаційне лікування, яке допомагає дитині познайомитися і подружитися з лікарем. За допомогою щадних технік і методів, ми ретельно видаляємо зубний наліт і зубний камінь, запобігаючи розвитку карієсу та інших захворювань. Проводиться навчання гігієні порожнини рота, підбір засобів індивідуальної гігієни та проводяться заходи щодо зміцнення емалі зубів. Велика увага приділяється роботі з батьками малюка, оскільки основна відповідальність за стан ротової порожнини дитини в цей період лежить саме на них.

Між 7 та 8 роками, залежно від індивідуальних потреб вашої дитини, ми проводимо рентгенологічне обстеження зубощелепної системи, робиться панорамний знімок. Цей додатковий метод обстеження дає можливість переконатись у нормальному розвитку щелеп, дозволяє контролювати наявність зачатків постійних зубів, їх стан та відсутність причин їм загрози. Це може також допомогти нам прогнозувати та профілактувати ситуації, пов'язані зі зростанням зубів мудрості, які можуть створити серйозні проблеми зі скупченістю зубів, проблемами прорізування тощо. Цей період також важливий для вироблення правильних звичок для індивідуальної гігієни ротової порожнини дитини, тому наші лікарі проводять уроки гігієни і контролюють якість її виконання. Для збереження постійних зубів проводиться обов'язкова методика герметизації фісур, яка дозволяє зберегти жувальні зуби, що знову порізалися, захищеними протягом тривалого часу.

У 12 років ми обговорюємо потенційну необхідність видалення зубів мудрості, використовуючи рентген-діагностику для точної оцінки їх положення та впливу на загальне здоров'я зубів. У підлітковому періоді відповідальність за гігієну ротової порожнини лягає переважно вже на дитину, хоча навички індивідуальної гігієни ще недосконалі, тому заходи щодо профілактики карієсу, такі як ремінералізуюча терапія та глибоке фторування будуть своєчасними в цьому віковому періоді.

У юності, між 16 та 18 роками, ми проводимо оклюзійну діагностику, щоб переконатися, що прикус розвивається та функціонує правильно. Це обстеження дає можливість виявити перевантаження зубів, профілактувати їх стирання, проблеми з скронево-нижньощелепним суглобом. Все це дає можливість вчасно визначити потребу в ортодонтичній корекції.
Нарешті, після досягнення повноліття, ми рекомендуємо нашим пацієнтам профілактичні огляди та професійну гігієну ротової порожнини кожні шість місяців. Це сприяє підтримці оптимального здоров'я зубів та порожнини рота протягом усього життя, запобігаючи захворюванням, таким як карієс та пародонтит.

У стоматологічній студії Smile, ми дотримуємось суворих стандартів професіоналізму, турботи та відмінного обслуговування. Наші фахівці постійно вдосконалюють свої навички та знання, щоб забезпечити вам та вашим близьким найякіснішу та найсучаснішу стоматологічну допомогу.

Ми пишаємося тим, що можемо допомогти вам та вашій дитині підтримувати здорову усмішку протягом усього життя. Приходьте у стоматологічну студію Smile у Запоріжжі, та переконайтесь у цьому самі. Досвід наших професіоналів та передові технології, які ми маємо, зроблять ваше відвідування комфортним та приємним. Посмішка – це візитна картка людини, і ми готові піклуватися про неї!

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!