Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Про дентальні мікроімплантати

21 Apr 2023

Про дентальні імплантати ми всі вже добре знаємо. Але, що ж то за нове слово – мікроімплантат і як він використовується в стоматології? Так ось, мікроімплантат – це маленький, але незамінний помічник лікаря-ортодонта при проведенні ортодонтичного лікування.

Мікроімплантат — це мікрогвинт, який вкручують в кісткову тканину щелепи між коренями зубів, і який виступає в якості опори при ортодонтичному лікуванні.

Зазвичай, довжина цих мініатюрних гвинтів коливається від 6 до 17 мм, а їх діаметр складає 1,5-2 мм. Виготовляються вони з титану або його сплавів, мають гладку відполіровану поверхню та не зростаються з кісткою, що дає можливість легко видалити їх в кінці лікування. У верхній частині мікроімплантата є спеціальний отвір, через який еластичні елементи з’єднуються зі встановленою брекет-системою. Встановлення їх проходить під місцевою анестезією зовсім безболісно, вся процедура займає не більше 15 хвилин. Крім того, мікроімплантати абсолютно непомітні в порожнині рота і не заважають пацієнту.

Усі ортодонтичні технології  побудовані на принципі переміщення зубів. Щоб зрушувати неправильно розташовані зуби в потрібному напрямку, необхідна нерухома точка опори, якою може бути або зуб, або мікроімплантат. Але зберегти нерухомим зуб вкрай складно, тому поміч мікроімплантатів лікарям-ортодонтам інколи вкрай необхідна.  Мікроімпланти є абсолютною опорою і ніколи не пересуваються разом з зубами, що дозволяє легко і швидко досягати бажаного результату лікування за рахунок отримання лікарем-ортодонтом повного контролю над ходом лікування.

При ортодонтичному лікуванні, особливо в складних випадках, ортодонтичний імплантат встановлюють в поміч брекет-системі. Спеціальними пружинками і гумками мікроімплант з’єднується з брекетами. Мікрогвинт діє як додаткова надійно зафіксована опора, яка дозволяє збільшити силу тиску на зуби, при цьому він не зміщується під впливом сили тиску та надає можливість визначити точну траєкторію руху зубів. Спільними зусиллями конструкція значно швидше переміщує зуби в правильне положення.

Мікроімпланти можуть вирішити практично будь-яке ортодонтичне завдання:

  • закриття проміжків між зубами;
  • корекція мезіального, дистального, відкритого, глибокого прикусу;
  • витягування ретенованих (непрорізавшихся) зубів.

Також, мікроімплантати в ортодонтії можуть застосовуватися і окремо від брекет-систем, самостійно усувати патології положення окремих одиниць зубного ряду.

В Стоматологічній  студії Smile працюють найкращі лікарі-ортодонти, в арсеналі яких є усі можливі методи ортодонтичного лікування як для дітей, так і для дорослих. Якщо Ви вважаєте , що Ваш прикус не ідеальний, приходьте до нас і Ваша посмішка засяє. Також, пам’ятайте, що перше відвідування лікаря-ортодонта повинно відбутися у кожною людини у віці 6-ти років.  

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!