Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Відбілювання шкідливе? Які недоліки відбілювання?

30 Oct 2023

Результат відбілювання не постійний. Насправді при відбілюванні Ви отримаєте біліші зуби на все життя, просто він змінюється протягом усього життя.

Якби ми мали на меті порівняти колір зубів людини в молодості і в старості, то ми б побачили значне потемніння кольору. Те саме відбувається і з відбіленими зубами, з віком вони темнітимуть, але зовсім з іншого рівня. Тим більше, що яскравий колір можна підтримувати тривалий час, якщо дотримуватися рекомендацій, а саме, дотримання білої дієти, зменшення кількості барвників в раціоні, і використовувати домашнє відбілювання, що підтримує, яке має меншу концентрацію діючої речовини і не складно в самостійному застосуванні.

Наявність пломб та реставрацій заважає відбілюванню. Відбілювати такі зуби просто більш трудомістко, тому що на відміну від зубів пломби не відбілюються. І це вимагатиме обов'язкової заміни пломб на світліший відтінок. Тому обсяг і вартість роботи будуть більшими і лікар повинен повідомити про це пацієнта до початку процедури. А ось при стирання можна краще вибрати інший метод естетичної реабілітації, такий як вініри, або коронки. Консультація грамотного спеціаліста Вам на допомогу.

Неможливість спрогнозувати результат. Так, дійсно відбілювання буває не дуже ефективним і залежить це від вихідного кольору та структури зубів. Якщо у пацієнта дуже прозорі зуби, ефект відбілювання буде незначний. І навпаки, процеси освітлення переважно відбуваються в дентині зуба і якщо його багато, то ефект відбілювання буде більш виразним. Досвідчений лікар може спрогнозувати результат до початку проведення процедури, а в деяких випадках навіть відмовити пацієнтові, якщо не впевнений у результаті. Важливо пам'ятати, що завжди є альтернативні рішення.

Підвищена чутливість до зубів. Часта проблема, яка супроводжує процес протягом першої доби при професійному відбілюванні, оскільки використовується висока концентрація діючої речовини. Знімається вона одноразовим прийомом знеболювального препарату. Важливо використовувати ліцензовані системи відбілювання, які зазвичай мають засоби для зняття чутливості в домашніх умовах. Також необхідно сказати, що якщо у пацієнта вже є підвищена чутливість зубів, а вона може супроводжувати деякі захворювання ендокринної системи або шлунково-кишкового тракту, то відбілювання просто протипоказане без лікування основної патології та підготовчих заходів.

Мертві зуби не відбілюються. Це точно помилка, тому що зуби, в яких видалені нерви найчастіше відбілюються за спеціальною методикою. Тут важливо визначити причину дисколориту, так як це може бути не якісне пломбування кореневого каналу, коли запальний процес, що триває, забарвлює зуб зсередини. Використання пломбувальних матеріалів для кореневих каналів, що містять срібло. Штифтові конструкції також можуть просвічуватись через прозорі структури зуба. Поки не буде вирішено цих проблем, приймати рішення про відбілювання не варто.

Загалом ми бачимо, що як і будь-яка методика для того, щоб бути успішною та ефективною, потребує професійного підходу та добре працює у кваліфікованих фахівців. У стоматологічній Студії Смайл ми понад 15 років успішно займаємося цією методикою та можемо гарантувати безпечне та високоефективне відбілювання препаратами американських виробників, які є законодавцями цього напряму!

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!