Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Врятувати життя може кожен!

12 Mar 2023

У разі, коли між життям і смертю лише кілька хвилин, вирішальну роль має час!

Застосування дефібрилятора на першій хвилині після серцевого нападу гарантує людині порятунок життя до 98%, з кожною наступною хвилиною – мінус 10%. Допомога, надана протягом перших 4 хвилин, підвищує шанси на порятунок на 30%.

Тож наявність дефібрилятора у закладах охорони здоров’я, що надають медичну допомогу, є дуже важливою та необхідною, а при наданні анестезіологічних послуг – ліцензійною умовою!

У США, Канаді та країнах ЄС, автоматичними зовнішніми дефібриляторами (АЗД) забезпечені всі екстрені служби, автомобілі швидкої допомоги, парамедики, рятувальники,  патрульна поліція, а також охорона, персонал авіакомпаній та великі підприємства. Дефібрилятори також обов’язково встановлюють у державних установах, школах, лікарнях, і навіть в громадському транспорті.

В Україні також розпочато кампанію із встановлення автоматичних зовнішніх дефібриляторів у місцях, на які розповсюдилися міжнародні вимоги безпеки (аеропорти,стадіони, метро). Наявність такого пристрою значно підвищує можливість врятувати людину під час зупинки серця до приїзду швидкої допомоги.

Головними перевагами АЗД є простота використання. Необхідно просто відкрити кришку і дотримуватись голосових та візуальних інструкцій від дефібрилятора.
При роботі з ними користувач лише фіксує електроди і починається зчитування серцевого ритму (прилад самостійно визначає, чи потрібна серцево-легенева реанімація).

Дефібрилятор не запускає серце, а перезапускає серцевий ритм.

Дефібрилятор не може завдати удар працюючому серцю. Якщо серце працює, то дефібрилятор каже, що розряд непотрібен.

Єдина небезпека використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора – це дотик до пацієнта під час розряду.

Перевагою таких пристроїв є те, що ними може користуватись кожна людина, навіть без спеціальної підготовки.

Друзі, Ваша безпека для нас завжди на першому місці. Стоматологічна студія «Smile» має сучасне обладнання, що відповідає  всім міжнароднім стандартам.

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!