Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Традиційна vs електрична: хто переможе?

28 Feb 2023

Правильний вибір зубної щітки – це не тільки комфорт під час догляду за ротовою порожниною, але й здоров’я ясен та зубів. Тому до цього вибору слід поставитися з усією серйозністю. Розглянемо, на шо саме слід звернути увагу при їхньому виборі.

Жорсткість зубної щітки

Дуже м’яка – такі зубні щітки призначені для дітей з молочними зубами, а також для дорослих із захворюванням ясен. Стоматолог рекомендує їх людям з пародонтитом або високою чутливістю емалі зубів.

М’яка – доктор рекомендує таку щітку вагітним і жінкам, що годують груддю, а також людям, у яких кровоточать ясна.

Середня жорсткість – такі щітки є найбільш поширеними серед дорослих людей. Якщо у вас здорові ясна і немає серйозних проблем із зубами, вони будуть найкращим вибором.

Жорстка – стоматолог рекомендує використовувати її, якщо ви часто курите або п’єте каву, і для повноцінного очищення ротової порожнини у разі використання брекетів і пластинок.

Переваги звичайної зубної щітки перед електричною:

  • низька ціна;
  • великий вибір моделей, як за кольором, так і за формою;
  • простота у використанні та заміні.

Що робить електрощітки популярними?

Електричні прилади для чищення зубів популярні завдяки:

  • ефективному очищенню;
  • можливості обробити всю ротову порожнину;
  • видаленню пігментації;
  • профілактиці та усуненню зубного каменю;
  • якісній очистці емалі.

Більше того, масаж, який здійснює електрощітка, сприяє зміцненню ясен і захисту від передчасного їх опускання. У результаті, вони менше кровоточать і не утворюють «кишені».

Як працює ультразвукова щітка?

Ультразвукова щітка надає бактерицидну, протизапальну, спазмолітичну та знеболювальну дію на тканини порожнини рота. Також щітка сприяє покращенню кровообігу в яснах, адже нагріває їх на один градус. У результаті ясна зміцнюються і щільно прилягають до зубів.

Ультразвукові бувають двох видів:

  • щітки, які не вимагають прямого контакту з емаллю зубів – необхідно просто розмістити зубну щітку перед зубами і повільно вести її уздовж інших зубів;
  • щітки, які поєднують ультразвукову очистку з механічною – ультразвук порушує зв’язок між бактеріями в зубному нальоті, а механічні рухи очищають ваші зуби від залишків їжі та нальоту.

Яку щітку обрати?

Робоча частина повинна мати круглу форму, що виключить ймовірність травмування ясен. Добре, якщо її тильна сторона буде шорсткою. Це дозволить видаляти бактерії не тільки з зубів, але й зі слизової оболонки ротової порожнини.

Здоров’я та краса зубів починаються з правильного щоденного догляду за ними!

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!