Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

3д принтер у стоматології - майбутнє вже настало

20 Jan 2021

Цифровий друк у стоматології це вже не майбутнє, а сьогодення, яке успішно працює у нашій клініці вже кілька років. Frozen sonic 4K xl - це один із лідерів у цифровому світі з друку різноманітних стоматологічних продуктів.

На цьому принтері можна друкувати точні коронки, діагностичні та розбірні моделі, хірургічні шаблони, елайнери та капи. Принтери цієї серії оснащені новими монохромними рідкокристалічними екранами Phrozen, які здатні отверждать 50-мікронні шари лише за 1 секунду.

Швидкість і точність друку один із найважливіших факторів у галузі протезування зубів. Це дозволяє скоротити терміни виготовлення стоматологічних продуктів у кілька разів. Наприклад, тимчасові коронки з якісних матеріалів принтер може надрукувати за хвилини. Швидкість затвердіння становить 50 мікрон на секунду, а це дуже швидко, якісно та оперативно! Хірургічний шаблон, який ми використовуємо для правильного встановлення зубних імплантів, друкується з високою точністю за 20 хв. Цифровий друк також дозволяє знизити вартість таких стоматологічних продуктів, як капи, шини та елайнери завдяки зниженню собівартості виготовлення.

Принтер також сумісний з усіма LCD полімерами, DLP смолами і біосумісними матеріалами, це дає можливість індивідуально підібрати матеріал до конкретної стоматологічної конструкції та кожного пацієнта. Якщо у пацієнта є індивідуальна непереносимість або алергія до якогось матеріалу, ми маємо можливість підібрати та надрукувати будь-яку стоматологічну конструкцію з індивідуально підібраного матеріалу.

Всі ці маніпуляції в недалекому минулому вимагали великої кількості людських ресурсів, матеріалів та часу. Цифровий друк - це екологічна, більш дешева, точна та швидка технологія!

Використовуючи цей принтер, ми і наші пацієнти можуть бути впевнені, що в результаті отримаємо конструкцію найвищої якості та в короткий термін.

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!