Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

3shape trios – внутрішньоротовий сканер нового покоління

07 Oct 2020

Найкращий серед своїх аналогів внутрішньоротовий сканер нового покоління, що дозволяє отримувати якісні оптичні відбитки.

3shape trios - це найкращий серед своїх аналогів внутрішньоротовий сканер нового покоління, що дозволяє отримувати якісні оптичні відбитки.

Внутрішньоротовий сканер дозволяє замінити традиційні силіконові відбитки щелеп/зубів на комфортні, високоточні оптичні відбитки. Працює за принципом внутрішньоротової камери з підсвічуванням, яке виконує до 3000 2D кадрів за секунду формуючи їх у 3D об'єкти.

Крім комфорту для пацієнта, робота зі сканером має цілу низку переваг:

  • Оптичний відбиток зберігатиметься на сервері необмежену кількість часу і в разі потреби (травми, сколи зубів, переломи тощо) ми можемо використовувати його для відновного лікування.
  • Цифрові відбитки дають можливість працювати з будь-якою зуботехнічної лабораторією і значно скорочують терміни лікування зубів. У кілька кліків ми можемо відправити файл електронною поштою до будь-якої точки земної кулі.
  • Програмне забезпечення дозволяє точно визначити колір майбутніх реставрацій.
  • Чудовий інструмент для планування естетичної та функціональної стоматологічної реабілітації. Ви зможете побачити та оцінити майбутній результат ще до початку роботи.
  • Планувати імплантацію та створювати навігаційні шаблони для встановлення. Дає можливість встановити точно та безпечно імплантат та отримати коронку в день операції.
  • Внутрішньоротове сканування незамінне для пацієнтів з вираженим блювотним рефлексом.
  • Внутрішньоротовий сканер один з елементів цифрової екосистеми і дозволяє отримувати 100% повторюваний результат необмежену кількість разів, чого неможливо досягти традиційним методом.

Ми рекомендуємо провести діагностичне сканування для всіх пацієнтів. Це незамінний інструмент для оцінки вихідної ситуації в ротовій порожнині.

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!