Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Переваги цифрового рентгену

09 May 2024

Для досягнення кращого результату в стоматологічній студії Smile використовують цифрову рентгенографію. Цифровий рентген – це метод візуалізації анатомічних структур за допомогою рентгенівських променів з наступною цифровою обробкою зображення і демонстрацією його з екрана монітора.

Перевагами цифрового рентгену в порівнянні з плівковим, є не тільки  поліпшення якості і точності зображення, можливості його передачі в електронному вигляді, а також і в значному зниженні променевого навантаження на пацієнта.

Не варто перейматися за опромінення найчутливіших до випромінювання органів, таких як, щитовидна, вилочкова і статеві залози, адже при проведенні ренгенівського обстеження зубів ми обов'язково захищаємо їх спеціальним захисним фартухом.

Завдяки нашому сучасному вдосконаленому обладнанню,  процес сканування значно скоротився, що зменшило променеве навантаження, а отже і потенціальний негативний вплив опромінення на Ваш організм.

Одним із турбуючих наших пацієнтів питань є, "чи безпечно робити рентген зубів вагітним?"

Одразу необхідно зазначити, що у першому триместрі вагітності рентген категорично протипоказаний, адже цей період є критичним для формування органів і систем дитини, і опромінення може призвести до розвитку серйозних патологій. Єдиним вийнятком може стати потреба термінового лікування зуба при розвитку гнійної інфекції. Але наші лікарі завжди зважують відношення користі/ризику для кожної вагітної пацієнтки.

Комп’ютерна томографія, як основа діагностики

Серед усіх рентгенологічних методів КТ являється  золотим стандартом діагностики. Перевага КТ в порівняні з іншими методами радіодіагностики у тому, що при прицільному рентгені або панорамній томографії отримується єдине площинне та сумаційне зображення зубів, а при КТ-дослідженні сканується тривимірний об'єкт. Звичайний знімок залишається статичним плоским зображенням, і подивитись на зуб під іншим кутом або в іншій проекції неможливо, адже для цього необхідно зробити новий знімок. Але ж при комп’ютерній томографії збережена в комп'ютері трьохвимірна модель зубощелепної ділянки є точною копією, і за відсутності пацієнта спеціаліст може переглянути цю модель під будь-яким кутом, з будь-якої сторони,  площини та глибини. При КТ зубощелепні ділянки скануються майже "один до одного", що виключає спотворення зображення в процесі цифрової реконструкції. Завдяки чому, стали можливі імплантація зубів та кісткова пластика.

Рентгенівські знімки зубів в стоматологічній студії Smile  виконуються на сучасному сертифікованому томографі останнього покоління «Hyperion X9 Pro», завдяки якому виконується ортопантомограм та конусно-променева комп'ютерна 3D-томографія.

Hyperion X9 Pro є апаратом останнього покоління, який забеспечує чітке і детальне панорамне зображення, з коротким часом сканування, мінімальною дозою опромінення з максимальною безпекою для Вас; безпечний у використанні апарат забезпечує професійну точність діагностики захворювань зубощелепної ділянки ще на ранніх етапах, що сприяє швидшому і безпомилковому лікуванню; безпечний для дитячої діагностики; мінімізує ризики ускладнень; є основою успішної діагностики і лікування.

Завдяки наявності апарату Hyperion X9 Pro у стоматологічній студії Smile, що знаходится за адресою вул. Бородинська 2,  Вам не потрібно шукати та відвідувати додатково спеціальні установи, для діагностики перед лікуванням, що економить Вам час і сили для ефективного планування Вашого лікування.

Отже, рентген в стоматології є доступним, швидким, відносно безпечним та інформативним методом обстеження, його використання є абсолютно виправданим і безпечним для наших пацієнтів, завдяки застосуванню якісної рентгенівської апаратури, дотримання  правил безпеки і використанні заходів захисту.

Чекаємо на Вас для професійної діагностики і успішного лікування!

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!