Чудова клініка, повністю задоволений. Сервіс прекрасний. Чудовий, терплячій, та професійний персонал. Бажаю успіхів і процвітання в такі складні часи. Обов'язково повернусь ще
Залишився дуже задоволений. Лікар Василь Павлович переробив неякісну роботу іншої клініки та вирішив проблему. Дякую за допомогу!
Доброго дня, вчора відвідали Стоматологічну студію смайл на Бородинському, провели консультацію, огляд , видали молочний зуб , - результатом задоволені, дякуемо.
Дякую за обслуговування в стоматологічній студії Smile на вул. Петра Сагайдачного. Зустрічають доброзичливі і уважні дівчата на реєстрації. Лікар Вікторія Олександрівна оглядає з великою увагою і розповідає, що потрібно робити. Після цього кваліфіковано лікує. Лікування зубів залишило приємні спогади.
Лікували дитині зубки у Софії Віталіївни. Дуже крутий лікар!!! І підхід завжди знайде до дитини, і поговорить про важливість правильного уходу за зубками, завжди з терпінням та розімінням все пояснює. Чудовий лікар!!! Дуже дякуємо та цінуємо!!!
Дякую лікарям , персоналу за якісне лікування і обслугововання. Якість надійна, особисто перевірена вже роками, коли ще ходила в район Анголенка в ту клініку. Обслуговування приємне і атмосферне).
Вітаю. Перейшов до Smile з іншої клініки та не пошкодував - спокійна, затишна клініка, сучасне обладнення. Привітний персонал, висококваліфіковані лікарі які чудово виконують свою роботу - надали консультацію, розпочали лікування. Щиро дякую за професіоналізм і чуйність! Рекомендую всім, хто шукає якісне та комфортне лікування!
Чудова стоматологічна клініка! Дуже приємна атмосфера, чисто й сучасно. Лікар Аліна Павлівна — справжній професіонал: уважна, акуратна, все детально пояснює і робить процедури максимально комфортними. Окрема подяка помічниці Марії — привітна, турботлива і завжди готова допомогти. Від візиту залишилися лише позитивні враження!
Залишились дуже задоволені. Дитина вийшла посміхаючись, безболісно, якісно. Лікар дуже доброзичливо ставився до свого вибагливого пацієнта, дитина буде лікувати зуби без страху. Це його перший хворий зуб. Я дуже рада , що ми вірно вибрали клініку. Дякую
Учора разом із донькою були на прийомі у стоматолога Котулай Вікторії Олександрівни. Уже понад 20 років наша родина довіряє свої зуби саме цьому лікарю, і кожного разу переконуємося, що зробили правильний вибір. Цього разу вперше відвідали цю стоматологію. Дуже приємна та спокійна атмосфера, ввічливий адміністратор, а також приємно, що за добу нам нагадали про візит. Щиро дякуємо Вікторії Олександрівні за професіоналізм, уважність і турботу. До такого лікаря йти на прийом — зовсім не страшно. Рекомендуємо від душі!
Хочу висловити щиру подяку стоматологічній клініці Smile та особисто лікарю Вікторії Олександрівні Котулай! Вікторія Олександрівна — справжній професіонал своєї справи. З першої хвилини візиту відчувається високий рівень компетентності та уважне ставлення до пацієнта. Вона не просто виконує свою роботу, а детально пояснює кожен етап лікування, відповідає на всі запитання та створює атмосферу повного спокою і довіри.
Добрый день! Обращались в клинику Smile с ребёнком из-за острой зубной боли. Нас приняли достаточно быстро, прошли диагностику, врач спокойно всё объяснил и аккуратно провёл лечение.В клинике чисто, персонал вежливый и внимательный. Остались довольны обращением и отношением к пациентам. Клиникой остались довольны. Спасибо большое)
Приємно вражений і тому щиро дякую лікарю Іванченко Владиславу Сергійовичу, асистентці за професійне і якісне видалення ! Ніколи не думав, що складне видалення може бути не тільки безболісним, а навіть приємним! Почуття гумору, моральна підтримка - це дуже важливо для нас, військових! Все це я отримав у цього Фахівця. Дякую! Слава Україні!
Чудові лікарі! Хороше обслуговування. Максимально детальна діагностика та вирішення проблемних питань. Однозначно, рекомендую)
Якщо Ви стоматологія або клініка загальної практики і Вам цікаві послуги виїзної анестезіології, то переходьте за посиланням і дізнавайтесь подробиці.
Дізнатися більше
Чудова сучасна стоматологічна клініка! Що найбільше вразило,так це увага персоналу, чемність, професіоналізм .Хочу подякувати лікарю Олексію Сергійовичу за його професіоналізм та увагу. Звернулась з проханням прийняти без запису з гострим болем: знайшли час, видалили зуб , надали консультацію і подальший супровід. Адміністратор Крістіна - людина на своєму місці: уважна, чемна. Хочу ще відзначити сучасне обладнання, всі послуги на місці: рентген, КТ….. Дякую ще раз усій команді!