Акции и скидки Подарочные сертификаты
Заказать звонок
Отзывы пациентов
03 May 2024
Марина

Вітаю! Хочу лишити відгук, бо лікуємо дитину у клініці Смайл вже не один рік. Ваша заслуга в тому, що дочка зовсім не боїться стоматологів і як тільки відчуває, що щось болить, сама просить записати її. З раннього дитинства у неї правильне відношення до лікування зубів і нема страху- це повністю Ваша заслуга! Уважність, професіоналізм, терплячість, добре ставлення- і дитина щаслива із здоровими зубками)

30 Apr 2024
Анастасія

Дуже сподобався термплячий підхід до роботи з дитиною. Все пояснили, заспокоїли та зробили свою справу. Все на найвищому рівні!

30 Apr 2024
Людмила Пікинер

Вчера закончила протезирование в вашей поликлинике. Осталась очень довольна. Благодарность европейскому уровню и профессионализму всего вашего коллектива !  А особенно благодарна Рудскому Антону Сергеевичу и его команде - помощнице Катюше и технику (к моему стыду, я даже фамилию не узнала ). Это ювелиры своего дела. Я поклонница турецких сериалов и там за достойно проделанную работу всегда говорят : « Здоровья вашим рукам !» . Вот и я от всей души вам этого желаю ! Успехов во всем ! А Антону Сергеевичу стать министром стоматологии ! С уважением, Людмила Пикинер

29 Apr 2024
Олександр

Лікувався син. Все сподобалось: якість обладнання, професійність, відношення до пацієнта. Особливо - нагадування про наступне відвідування.

28 Apr 2024
Галина

Дуже вдячна за професійну гігієну зубів Пепко Маргариті! В своїй сфері Маргарита дуже уважно виконує свою роботу. Коли я вперше звернулась до неї як лікаря-гігієніста, я зрозуміла, що ця процедура буде НЕ останньою. Так і вийшло. Мені дуже подобається робити проф. гігієну саме у Маргарити, це якісно та безболісно.

25 Apr 2024
Олександр

На протязі тривалого часу лікуюсь у Руського Антона Сергійовича.Дуже уважний .спеціаліст своєї справи .Тільки найкращі враження.Лікарь високопрофесійний .приємні асистенти.Адміністратори уважні та ввічливі.Окрема подяка лікарю Омеляну Юрію Сергійовичу самі найкращі враження.Дякую Вам.Рекомедую лікарню.Лікуємось всією родиною!

16 Apr 2024
Анастасія

Дуже вдячна персоналу за вирішення проблеми в найкоротший термін. Лікували зуб доньці під мікроскопом все пройшло на вищому рівні, відновили зуб естетично від свого не відрізнити, нічого не турбує та не заважає. Величезна подяка лікарю Стрипі Василю Та його асистенту. Будемо продовжувати лікування. Дівчата адміністратори ви найкращі!

14 Apr 2024
Дмитро

Відвідав стоматологію нещодавно, де мені лікувала зуби Аліна Олександрівна. Хочу висловити свою вдячність за професійний підхід і високу якість обслуговування. Лікування карієсу пройшло абсолютно безболісно, а професійна чистка залишила приємні враження від чистоти та гладкості зубів. Аліна Олександрівна — справжній професіонал своєї справи, з вмінням знайти підхід до кожного пацієнта. Завдяки їй відчуваю себе впевненіше і з комфортом усміхаюсь. Рекомендую цю стоматологію та Аліну Олександрівну як відмінного спеціаліста.

13 Apr 2024
Руслан Воленко

Дякую велике усьому персоналу. Після прийому лікарів лишився задоволеним. Рекомендую

10 Apr 2024
Andrey

Вже багато років лікуюсь в Смайл. Процес лікування і результат завжди на висоті.

09 Apr 2024
Євгенія

Чудова клініка, гарний сервіс і обслуговування. Лікарі супер.

07 Apr 2024
Влад

Все очен понравилось, особенно подход. Специалист - мастер своего дела!

05 Apr 2024
Галина

Завжди звертаємося до смайл-стоматології, донька ніколи не боїться іти до Вашої кліники, тому що лікарі дуже уважні та вміють заспокоїти, окрема подяка ортодонту Занімонцеву С. та нашому лікуючому стоматологу Стрипі В. Ще зручно,що нагадують коли і які треба зробити процедури. Найважливіше,це чистота та дезінфекція інструментів. Дякуюємо, що Ви є!

05 Apr 2024
Ирина

Выражаю благодарность стоматологии и своему доктору Крашенинниковой Алине Александровне. В краткий срок полечили мне зубы, девочки администраторы вошли в ситуацию и подобрали все записи! Всегда все приветливые и внимательные! Всем рекомендую Смайл, по приезду в Украину только к Вам!!!

04 Apr 2024
Галина

Клініка SMILE викликала в мене дуже приємне враження. Дівчатка-адміністратори привітні та уважні до клієнтів. Високопрофесійні лікарі та асистенти. Безмежно вдячна лікарям Антону Олеговичу, Наталії Вячеславівні, Антону Олексійовичу та асистентам за бездоганну роботу, вони подарували мені забуту посмішку.

Являетесь пациентом стоматологии SMILE?
Оставьте свой отзыв прямо сейчас
Написать отзыв
Остались вопросы?
Заполните форму и мы сами Вам перезвоним!