Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок
Відгуки пацієнтів
08 Jul 2024
Марина

Добрий день. В цю клініку потрапила випадково, і цей вибір виявився дуже вдалим. Професійні та ввічливі лікарі та персонал. Всі пояснення зрозумілі. Саме такими повинні бути сучасні лікарі та сучасна лікарня. Дякую.

27 Jun 2024
Галина

Були на прийомі у дитячого стоматолога Лєбєдєвої Марини Сергіївни. Зробила дитині всі зубки без анастезії і при цьому комфортно. Результатом дуже задоволені! Дякуємо за терпіння та таке гарне спілкування з сином під час лікування!

24 Jun 2024
Оксана

Добрий день. Хочу вислати велику подяку персоналу клініки , а особливо дитячому лікарю Зозуля Валерії Володимирівні за професіоналізм і турботу. Уже не перший раз лікуємо зуби в цій клініці, але так як у дитини є аутистичний спект, то робили всі маніпуляції під седацією. Але завдяки супер лікарю, дитина дала цей раз вирвати зуб без наркозу!! Велика подяка!!!!

21 Jun 2024
Катерина

Дуже сподобався професійний підхід до маленького пацієнта! Дуже вдячні, ще повернемось!

19 Jun 2024
Роман

Дякую лікарям за чудово зроблену роботу, дуже рекомендую!

13 Jun 2024
Богдан

Обслуговування на найвищому рівні лікарі професіонали своєї справи Повний супровід під час лікування та після) Ставлю стоматології смайл десять з десяти)))

09 Jun 2024
Терещенко Юлія

Висловлюємо подяку лікарям стоматології Smail, Рудському Антону Сергійовичу, Омельяну Юрію Олеговичу, Савран Антону Олексійовичу, Марінченко Наталії В'ячеславовні, медичному персоналу, адміністраторам Вікторії, Ірині за професіоналізм, чуткість та доброзичливість. Доньки 15 років видаляли зуби мудрості під седацією, результатом дуже задоволені. Від себе хочу подякувати лікаря Настасяк Олену Вікторівну. Дуже класна професійна стоматологія. Рекомендую!

01 Jun 2024
Анастасія

Дуже задоволена лікуванням у клініці Smile. Високий професійний рівень лікарів, чемний персонал. Дякую хірургу Антону Олексійовичу та лікарю Юлії Миколаївні за професійний підхід та безболісне лікування. Лікуємо зубки і у дитячого лікаря Валерії Володимирівни. Сину 3,5 роки і завдяки правильній підготовці з боку лікаря, він зовсім не боїться. Ми дуже задоволені та вдячні.

27 May 2024
Светлана

Хочу вынести отдельную благодарность отличному врачу-стоматологу Василию Павловичу за отлично проделанную работу. Ни раз ходила к нему лечить зубы, и результат отличный и никакой боли вообще не было. Сказать профи это ничего не сказать) Очень довольна его работой. Клиника на высшем уровне.

24 May 2024
Юлия

В этой клинике я была впервые. Записалась на чистку к гигиенисту Пепко Маргарите. Очень понравился результат после чистки, Маргарита справилась на все 200. Во время процедуры я не ощутила дискомфорта, боли, Маргарита очень мягко сняла зубные отложения. После процедуры выписала рекомендации по уходу за зубами. С уверенностью могу рекомендовать Маргариту, как гигиениста, с ней ваша улыбка будет неотразима.

20 May 2024
Євгенія

Хочу подякувати персоналу стоматології Smile, а особливо Аліні Олександрівні! за високий рівень обслуговування клієнтів.Лікуванням повністю задоволенна.Прийшла на чистку і залишилася на лікування зубів) Дякую Вам!

18 May 2024
Елліна

Дуже все сподобалось. Привітний персонал. Чемний лікар, підготував мене до процедури. Я ще повернусь до клініки SMILE. Ціни доступні і професійне обладнання.

14 May 2024
Дмитро

Рівень клініки дуже високий, що стосується фахівців, їх чемного ставлення до пацієнта, топової якості обладнання. Якщо стисло - я дуже задоволений!

04 May 2024
Ольга

Хочу виразити свою подяку лікарю стоматологу Марині Сергіївна,та її асистенту ,велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою і отримуючи в якості нагороди посмішки близьких і повагу оточуючих.

04 May 2024
Катерина

Доброго дня! Хочу сказати велике дякую лікарю і персоналу стоматології Smile. Синочку потрібно було видалити зубки, ситуація була непроста, але завдяки професіоналізму, індивідуальному підходу, доброті і терпінню Валерії Володимирівни все вийшло добре. Дуже вдячна лікарю. Також хочу подякувати за вічливий, добрий підхід усього персоналу. Все комфортно, з добротою, по сімейному.

Ви вже є пацієнтом стоматології SMILE?
Залишіть свій відгук прямо зараз
Залишити відгук
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!