Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок
Корпоративний кодекс

З усіх людей, які претендують на цю посаду, саме Ви були обрані для роботи в нашій клініці. А значить, ми впевнені, що Ви один із найкращих, і тому довіряємо Вам і покладаємо великі надії на те, що Ви станете невід'ємною частиною НАС. Ми дуже серйозно ставимося до тих, кого приймаємо на роботу і ось чому: Вам буде довірена наша репутація, наш успіх і, що найважливіше, наші ПАЦІЄНТИ.

Історія створення Стоматології Смайл

Творець та засновник к.м.н. Боброва М.А.
Історія створення "Studio Smile" виникла задовго до 2007 року. Я тривалий проміжок часу, будучи головним лікарем великої приватної клініки, мріяла про відкриття власного бізнесу, оскільки реалізувати свої нові ідеї та амбіції за тих умов не могла. Я не тільки мріяла, а й ретельно вивчала досвід наших та зарубіжних колег з організації, ергономіки та управління стоматологічним бізнесом. Часто, гуляючи вуличками старого Олександрівська, я малювала собі картинку ідеальної клініки та шукала місце для здійснення своєї мрії. Облюбувавши затишний дворик недалеко від проспекту, в будинку з високими стелями і маленьким сквериком навпроти, я розпочала тривалий процес переговорів з людьми, для яких мої плани стали повною несподіванкою – з власниками квартири, яку я збиралася купити. Моя впевненість, що я повинна відчути і закохатися в місце, а потім уже дізнатися, чи продається тут нерухомість, зіграли зі мною злий жарт. Процес переговорів затягнувся тривалий проміжок часу, але цей час я змогла підготуватися і морально, і матеріально. 2006 був роком піку цін на нерухомість перед кризою 2008 року, але мене вже нічого не могло зупинити! Купивши підвал під квартирою своєї мрії, і позичавши пристойну суму, я відрізала собі шляхи до відступу. Сумніватися було пізно... Ночами безперервно я малювала план своєї майбутньої клініки і продумувала дизайн і організацію процесів усередині. Усім доводилося займатися самостійно, оскільки кошти були обмежені, але при цьому я розуміла, що ніхто, крім мене, не знає, як це має бути. Я була впевнена, що це буде бутикова клініка, затишна, атмосферна, сервісна, комфортна для пацієнтів, з високим ступенем безпеки та зручними умовами для роботи персоналу, оскільки збиралася будувати клініку під себе та своїх клієнтів, яких на той момент було більш ніж достатньо.

Я багато уваги приділяла плануванню ергономічності процесів лікування. Маючи 20-річний досвід роботи в стоматології я розуміла, що від працездатності та ефективності нашої команди залежить життєздатність мого дітища!

12 лютого 2007 року «Студія Смайл» відчинила двері для своїх клієнтів. Дата обрана була невипадково! 7 лютого – день стоматолога, 14 – день закоханих! Любов до стоматології посередині, мені це здавалося символічним! Наш колектив складався з трьох осіб: мого асистента та адміністратора, з якими за попередні 10 років, ми пройшли вогонь, воду та мідні труби! То була надійна команда! Нашим пріоритетом стала естетична стоматологія. У цьому ми були сильні. Прямі реставрації зубів, відбілювання, керамічні вініри. Це був новий напрямок і ми тут були піонерами, бо у Запоріжжі першими запропонували ці види послуг! Тому назва «Studio Smile» – простір для творчості, креативу та краси, відповідала концепції нашої клініки.

Незабаром у мене почали з'являтися учні та послідовники. Я ніколи не боялася ділитися знаннями, мало того, це мені дуже подобалося і легко давалося! "Не бійся ділитися з іншими і тобі повернеться сто разів..." - це істина! Тому через невеликий проміжок часу нам уже стало тісно у нашій клініці на 2 крісла і, будучи кандидатом медичних наук, я почала паралельно викладати у ЗМАПО (Запорізька медична академія післядипломної освіти). Наша клініка стала навчальною базою для академії та місця категорично не вистачало. Ми вирішили розширюватися, оскільки також виникла потреба в хірургічному та ендодонтичному кабінетах. Ми заздалегідь планували можливості для розширення клініки у майбутньому, тож технічних складностей це не викликало! Через 5 років після відкриття ми додали наступні 78 квадратних метрів до наших 80, і ще через кілька років - решта 50! Не питайте чого нам це коштувало...), але ми отримали повноцінну клініку 200 з гаком квадратних метрів.

Через 13 років, "Studio Smile"- це 5 стоматологічних крісел преміум сегмента і найсучасніше обладнання, 32 людини персоналу, що надає всі види спеціалізованого стоматологічного лікування, сучасна операційна, своя анестезіологічна служба, комп'ютеризована система обліку та управління, а головне велика клієнтська база.

У 2017 році моя історія в Studio Smile підійшла до свого логічного завершення, я перестала займатися оперативною діяльністю і передала кермо влади молодій злагодженій команді, поступившись місцем новому та прогресивному. Зараз вони пишуть свою, нову історію Studio Smile, мріють і будують плани на майбутнє, а я вкотре впевнена в їхньому успіху, бо знаю, що певні цілі, наполеглива праця та команда здатні творити чудеса!

Хто ми?

Ми найкраща стоматологія у місті Запоріжжя. Ми прагнемо стати найкращою у всіх сенсах мережевою стоматологією в Україні. І тому завдання кожного з нас - використовуючи всі можливі ресурси підвищувати її популярність, впізнаваність і популярність.

Стоматологія Смайл – це молода та енергійна, професійна та відповідальна команда, яка працює за чітко відпрацьованими протоколами лікування та гарантує високу якість послуг, що надаються, а також виконання всіх взятих на себе зобов'язань перед нашими пацієнтами, які є для нас головною цінністю і яких ми вважаємо своїми партнерами.

Робота – це наше покликання. Основний критерій цього – бажання допомагати людям, порядність, відповідальність. З порядної людини ми зможемо зробити професіонала, а з порядного професіонала ніколи!

Ми створюємо по-справжньому щирий сервіс. І це те, що йде від серця, а не із систем показників та контролю, оплати праці чи покарання. Це має йти зсередини, наш співробітник повинен відчувати це по відношенню до наших пацієнтів.

Ми будуємо чесний бізнес стосовно всіх його учасників. Нам Важливо називатися та бути надійним партнером для наших пацієнтів та постачальників. Ми цінуємо це звання і нашу репутацію. Тепер і Ви є частиною НАС!

Наша місія

 • зробити доступним для населення України високоспеціалізоване, технологічне, сучасне, якісне лікування проблем ротової порожнини.
 • формувати у пацієнтів і прищепити їм стоматологічну культуру, що у тому, що біла і прекрасна посмішка – це символ здоров'я, якого потрібно прагнути. Адже суть стоматології полягає не в тому, щоб лікувати тільки зуби, а в тому, щоб лікувати людину, тому що в організмі все пов'язано і від того, наскільки ми враховуємо ці зв'язки, залежить здоров'я людини і тривалість її життя.
 • навчити людей якісному догляду за зубами, який є комплексом гігієнічних та профілактичних заходів спрямованих на підтримку здоров'я порожнини рота, з метою підтримки результатів нашої спільної праці!

Ми хочемо, щоб українці були найздоровішою, найщасливішою та усмішнішою нацією у світі!

Наша система цінностей

Справа, якою ми займаємося, є корисною та важливою для нашого суспільства. Ми безперервно вдосконалюємось для того, щоб відповідати високим стандартам у наданні стоматологічних послуг. Професіоналізм, новітнє обладнання, інноваційні технології дозволяють нам воістину пишатися нашою роботою.

Наша команда – група згуртованих однодумців, яких поєднує незмінна система цінностей.

Наші цінності це:

 • Чесність і порядність
 • Довіра та відповідальність
 • Прагнення до досконалості
 • Доброзичливість та турбота
 • Професіоналізм та технологічність
 • Робота в команді та результативність
 • Комплексний підхід
 • Висококласний сервіс.

Тремтливе і дбайливе ставлення до наших пацієнтів відрізняє співробітників нашої стоматології від наших конкурентів. За своєю суттю, це наша філософія, яка полягає в наступному: «Основним завданням колективу Стоматології Смайл є турбота про здоров'я, красу та щастя нашого пацієнта».

Ми ставимося до пацієнтів, як до родичів, як до близьких людей: з повагою та величезним бажанням зробити так, щоб вони були задоволені, і якоюсь мірою здивовані вашим ставленням – це означає перевершувати очікування!

Ми дуже цінуємо наших пацієнтів, але знаємо, що «клієнт не завжди правий». І ми готові схилити голови перед ними, але ми не готові стає навколішки. Ми знаємо, що таких небагато і знаємо, що з ними робити. Ми маємо право відмовити таким пацієнтам в обслуговуванні.

Переваги нашої клініки

Висококваліфікований персонал: кожен співробітник стоматології є сертифікованим спеціалістом і має високий рівень підготовки, що гарантує найкращі результати лікування, враховуючи побажання та можливості пацієнта. Керівництво стоматології на постійній основі стежить та забезпечує гармонійний розвиток та регулярне вдосконалення знань та навичок медичного персоналу за допомогою відвідування навчальних семінарів, майстер класів та медичних форумів.

Матеріально-технічна база: стоматологія регулярно поповнює свою матеріально-технічну базу, купуючи передове сертифіковане обладнання з метою забезпечення максимального рівня лікування.

Безпека: наші стерилізаційні оснащені сучасним обладнанням, яке забезпечує повний цикл стерилізації обладнання та інструментів. Таким чином, ми впевнені у безпеці кожного пацієнта та співробітника.

Повний комплекс послуг: у стоматології кожен пацієнт може отримати повний комплекс послуг, незалежно від характеру проблеми та бути впевненим у її якісному, професійному вирішенні.

Безболісність лікування: у штаті стоматології присутній анестезіолог, який за бажанням пацієнтів надає такі послуги як седація для дорослих та дітей, масковий наркоз, що забезпечує безболісність процедури будь-якої складності.

Комфорт та висока якість сервісу: для кожного пацієнта гарантовано індивідуальний підхід, піклування, милосердя, співчуття, психологічний та фізичний комфорт, конфіденційність. Ми повинні викликати довіру у пацієнта!

Наша команда

Наші співробітники – це найцінніший ресурс, який є у нас! Ви повинні це знати... Ви повинні знати, постійно культивувати це в собі і завжди пам'ятати про це, а також про те, що кожен з Вас унікальний, неповторний, має безмежний потенціал, безумовно талановитий і працьовитий.

Завдяки Вам, в умовах хронічної економічної кризи та високої конкуренції, стоматологія досягає блискучих успіхів на ринку стоматологічних послуг.

Наша команда – це збори фанатів відданих своїй справі та шалено закоханих у свою роботу. А тому, Стоматологія Смайл готова інвестувати в навчання та розвиток кожного з Вас, у новітнє обладнання, дотримуючись сучасних тенденцій, оскільки впевнена, що в результаті отримає збільшення економічних вигод.

Для нас важливо, щоб співробітники поділяли наші погляди та переконання. Дуже важливо, щоб Ваша система цінностей збігалася із нашою. Щоб разом, ми були командою однодумців, із загальною метою – створити СТОМАТОЛОГІЮ МРІЇ, де кожен із нас буде винагороджений за заслугами за безцінну працю і те благо, яке ми приносимо суспільству!

Нам Важливо сформувати дружнє середовище всередині нас, проводити більше часу в неформальному спілкуванні, припиняти плітки, чвари, зломовність, нацькування. Бо це нещирість, яка суперечить нашій системі цінностей.

Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!