Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

Реставрація зубів – швидке та ефективне виправлення дефектів зубного ряду

23 Jun 2021

Навіть за невеликих дефектів зубного ряду людина може почуватися невпевнено. Щоб швидко відновити естетику посмішки, вдаються до реставрації зубів.

Показання до проведення такого комплексу процедур - відколи, тріщини, міжзубні щілини, руйнування зуба, темні плями на ньому, каріозні порожнини. Як проводиться реставрація – розглянемо далі.

Що являє собою реставрація зуба

Інакше ця процедура називається нарощуванням. Вона дозволяє відтворити форму та відтінок природного зуба. Проводиться за допомогою композитних матеріалів останнього покоління (фотополімерів). Сьогодні це найшвидший і найдоступніший спосіб усунути незначні дефекти зубів.

Особливості реставрації зуба:

  • для нарощування потрібен лише один візит до лікаря;
  • відреставрований зуб виглядає максимально натурально;
  • фотополімери піддаються ремонту та заміні;
  • процедура є повністю безпечною, можна проводити навіть дітям;
  • потрібне мінімальне обточування зубів;
  • матеріал добре прилягає до емалі.

Нарощування абсолютно безболісне, а для повного комфорту пацієнта застосовується анестезія. Щоб реставрація не втратила свій колір та блиск, рекомендовано проходити чистку у стоматолога раз на півроку. При правильному догляді вона слугує близько 5-7 років.

Важливо: протипоказанням до процедури є носіння кардіостимулятора.

Як відбувається реставрація зубів

У ході підготовки до процедури виконується професійне чищення зубів у стоматолога, проліковується карієс, якщо він є. Лікар визначає колір емалі пацієнта та підбирає відтінок композиту.

У процесі реставрації матеріали наносяться пошарово і під впливом світла твердіють. Отриманий результат шліфується та полірується.
Для надійного результату необхідно проводити процедуру у кваліфікованого лікаря, який проведе її правильно та дасть рекомендації щодо продовження терміну служби реставрації, збереження її у первозданному вигляді. Після процедури не варто використовувати зубні пасти з ефектом відбілювання, також потрібно періодично відвідувати клініку для шліфування і полірування.

Стоматологічна студія Smile пропонує своїм пацієнтам якісні послуги з реставрації зубів. Результат своєї майбутньої посмішки можна побачити заздалегідь за допомогою 3D-моделювання. Перед процедурою стоматолог обов'язково проведе професійне чищення для кращого зчеплення з матеріалами, після відновлення дасть рекомендації щодо найкращого збереження результату.

Реставрація зуба в Smile - це матеріали перевірених світових виробників, широкий вибір відтінків та найвигідніші ціни.

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!