Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок

TICK TOCK: КАЛЕНДАР ПЕРЕВЕСІЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ

06 Sep 2022

Весілля - одна з найважливіших подій у житті кожної людини, і готуватися до неї потрібно ретельно і заздалегідь. Якими б розкішними не були сукня нареченої, стиль пари, дизайн залу та флористичне оформлення в центрі уваги завжди будуть молодята, їхні сяючі любов'ю погляди та сліпучі посмішки.

Тому в період підготовки урочистого дійства рекомендуємо обов'язково заглянути до стоматолога, щоб своєчасно виявити можливі проблеми та усунути їх, хоча б для того, щоб раптовий зубний біль не зіпсував вам свята. Підготовка до весілля – чудовий привід, щоб зайнятися не лише здоров'ям, а й красою своєї усмішки. Обсяг втручання, як і результати лікування, безпосередньо залежатиме не тільки від вихідної ситуації та ваших побажань, а й від часу, яким ви будете мати у своєму розпорядженні.

СКІЛЬКИ ЧАСУ НЕОБХІДНО, ЩОБ ЗРОБИТИ ВАШУ посмішку бездоганною?

ЯКЩО У ВАС Є 12 МІСЯЦІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ
Рекомендуємо розпочинати аналіз посмішки зі стану прикусу. Для вирівнювання зубів використовуються брекети та елайнери. Лікування може зайняти від року до півтора року, але видимі результати ви побачите вже через 2-3 місяці. Щоб остаточний результат не залежав від дати вашого весілля, рекомендуємо використовувати елайнери для отримання голлівудської посмішки. Це прозорий набір капп, який дозволить невидимо для оточуючих виправити кривизну зубів, не ушкоджуючи емаль і не порушуючи гігієну ротової порожнини. Навіть якщо ваше лікування не закінчиться, ідеальна посмішка вам забезпечена.

6 МІСЯЦІВ
Цього часу в більшості випадків достатньо, щоб провести повну санацію ротової порожнини. Вилікувати каріозні процеси, пролікувати та перелікувати кореневі канали, провести лікування ясен, відновити відсутні зуби за допомогою коронок на імплантатах. Після ретельної діагностики стоматолог може скласти програму реабілітації саме для вас. Навіть з урахуванням використання принципу «максимальний обсяг роботи в одне відвідування» та використання найшвидших методик у деяких випадках лікарю може знадобитися від кількох днів до півроку, щоб перевірити якість виконаної роботи та гарантовано уникнути можливих ускладнень.

3 МІСЯЦІ
У цей період можна виправити незначні викривлення зубів і зробити їх світлішими і яскравішими за допомогою керамічних вінірів. Це тонкі накладки, що приклеюються на передню поверхню зуба. Завдяки комп'ютерним технологіям ви побачите свою майбутню посмішку та зможете брати участь у її моделюванні та приміряти її ще до початку лікування. Ця  методика (зуби в цьому випадку обробляються незначно або не обробляються взагалі) набула широкої популярності останнім часом завдяки швидкості виготовлення та ефектному результату. Але необхідно враховувати, що на діагностику, виготовлення, коригування та адаптацію після встановлення вінірів знадобиться час.

1 МІСЯЦЬ
Естетична реставрація зубів — гарний варіант для швидкого відновлення проблем сколотих, тріснутих, зруйнованих зубів або зубів зі старими пломбами, що потемніли. Також вона чудово підходить для корекції розгорнутих чи викривлених зубів та проміжків між ними.Для цього використовуються композитні матеріали, які приклеюються до поверхні зуба невеликими порціями та за допомогою засвічування фотополімерною лампою полімеризуються. Матеріали підбираються за кольором та необхідною прозорістю. За 4-6 годин лікар зможе відновити ваші зуби за допомогою цієї доступної та швидкої методики.

3 ТИЖНІ
Цього часу буде достатньо, щоб провести процедуру професійного чи домашнього відбілювання. Для цього використовується спеціальний гель, що містить перекис водню різної концентрації. У зв'язку з цим для домашнього відбілювання знадобляться спеціальні капи, гель із низькою концентрацією перекису водню та близько 3 тижнів для отримання ефекту. У професійному відбілюванні ефект ви отримаєте відразу після процедури завдяки активнішому гелю і лампі, що активує процес. Слід враховувати те що, що відбілюванню завжди передує процедура професійної гігієни.

2 ТИЖНІ
Професійна гігієна — єдина безпечна в плані ускладнень процедура, яку можна провести в найзавантаженіший період молодят. За допомогою ультразвуку видаляються зубний камінь, що скупчився, і пігментований наліт, а системою Air-Flow зуби щадно поліруються. В результаті цієї процедури зникають запалення і кровоточивість.

1 ТИЖДЕНЬ
Протягом цього тижня точно не рекомендуємо проводити складне терапевтичне лікування, перелікування кореневих каналів або хірургічні процедури, які можуть спричинити набряк або больові відчуття. Такі процедури варто відкласти на більш спокійний період, що не вимагає поспіху, щоб ваше свято пройшло з посмішкою.

Плануйте ваш час грамотно, і нехай ваша усмішка цього дня буде ідеальною і сяє яскравіше за всіх діамантів у світі! Не забувайте, що стоматолога потрібно відвідувати регулярно 2 рази на рік, а не з особливих випадків.

Всі матеріали
Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!