Акції та знижки Подарункові сертифікати
Замовити дзвінок
Лікування ясен

Лікування ясен
і пародонтиту
у Запоріжжі

  • Стоматологічні матеріали та обладнання від найкращих світових брендів
  • Високі стандарти якості та безпеки пацієнта під час лікування
  • Безболісне та приємне проведення маніпуляцій під час сну
Ми зв'яжемося з Вами прямо зараз!

Пародонтологія - це наука про пародонт або опорно-утримуючий апарат зуба. Пародонт поєднує тканини, які оточують зуб і утримують його в щелепі (лат. para - навколо, греч.odus - зуб). У будові пародонту виділяють такі види м'яких і твердих тканин: Десна, цемент кореня, періодонтальна зв'язка та альвеолярна кістка.

Лікування апаратом "Вектор" у багатьох випадках дозволяє уникнути хірургічного втручання, яке раніше вважалося неминучим. При використанні апарату "Вектор" зняття відкладень відбувається краплею дрібнодисперсійного водного розчину, що коливається, - це абсолютно безпечна і практично безболісна процедура, в результаті якої видаляються всі патологічні утворення і руйнуються бактеріальні клітини. Період загоєння після лікування апаратом "Вектор" через відсутність травм проходить швидко, без набряків та хворобливих відчуттів.

Головним етапом ведення парадонтологічних пацієнтів є диспансерне спостереження та підтримуюча вектор-терапія, кратність яких залежить від тривалості досягнутої ремісії, ступеня тяжкості пародонтиту, якості індивідуальної гігієни. Як правило, у перший рік огляди та підтримуюче лікування проводяться один раз на три місяці.

Лікування ясен за допомогою плазмоліфтингу

Плазмоліфтинг – це найсучасніша та абсолютно безпечна методика, яка дозволяє запустити внутрішні та резервні ресурси організму шляхом введення власної плазми крові.

Плазмоліфтинг є однією з небагатьох можливостей лікувати захворювання пародонту, знімати кровоточивість ясен, усувати рухливість зубів, неприємний запах з рота і відновлювати жувальну функцію.

Дія технології Плазмоліфтинг полягає в тому, що запускаються природні процеси відновлення тканин ясен, зменшується кількість запальних клітин, утворюється нова сполучна тканина, проростають капіляри, а значить і покращується кровопостачання, обмін речовин у тканинах і відбувається підвищення місцевого імунітету ротової порожнини. Відповідно зменшується набряк тканин, ясна набувають природного кольору і правильної форми.

Можливості плазмоліфтингу:

Залишились питання?
Заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо!