Як правило, це невеликі зуби з одним або двома «спаяним» корінням. Крім пари ампул анестезії, кількох інструментів та вмілих рук хірурга нічого більше не потрібно.
Це видалення великих жувальних або зубів, що зрослися з кісткою. У цьому випадку проводиться акуратне видалення зуба частинами, щоб не завдати травми навколишнім тканинам. Може використовуватись додаткове обладнання та інструменти.
Зуби, які застрягли в кістці та створюють проблеми. У більшості випадків це «зуби мудрості», доступ до яких дуже утруднений. Операція з видалення зуба мудрості (ретинованого зуба) проводиться з використанням спеціального обладнання та ультразвуку. Рекомендуємо її проводити під седацією.
Це обов'язковий етап ретельної діагностики, визначення складності роботи та загального стану пацієнта. Вибір методу знеболювання.
Правильно підібране знеболювання. Обережне видалення зуба. Рекомендації щодо догляду за раною. У разі потреби підбір потрібних медикаментів та засобів догляду в період загоєння.
Супровід пацієнта на етапах загоєння зменшує можливість післяопераційних ускладнень.
Усі можливі види сучасного знеболювання.
Найкраще анестезіологічне оснащення рівня багатопрофільної клініки та супровід лікарем-анестезіологом усіх етапів роботи.
Це дозволяє проводити кілька складних видалень за один раз.
Завдяки системі стерилізації італійського виробника Anthos маємо автоматизований контроль процесу обробки інструментації та кабінетів. Крім цього, застосовуємо найефективніші засоби дезінфекції.
Створюємо умови для швидкого загоєння, використовуючи технологію PRF. Шляхом центрифугування власної крові пацієнта, одержуємо «чинники зростання», вони сприяють відновленню кісткової тканини та проведенню у майбутньому імплантації.
Зазвичай при видаленні будь-якого зуба ми одночасно використовуємо 2-3 методики введення найефективнішого та найбезпечнішого анестетика. Це дає 1-3 години гарантованого анестезуючого ефекту.
Якщо ми говоримо про просте видалення, препарати Вам не знадобляться взагалі. При складному видаленні призначаються знеболювальні препарати за потребою. Ретиновані зуби в післяопераційному періоді зазвичай вимагають прийому антибіотиків та знеболювальних препаратів.
Найчастіше це альвеоліт чи запалення лунки зуба. Відбувається внаслідок влучення їжі в рану, що порушує процес загоєння. Пацієнту в середньому потрібно 2-3 додаткові 15-ти хвилинні прийоми у лікаря, щоб вирішити цю проблему.
Все залежить від стану зуба, ступеня руйнування, рухливості та ін. Якщо ми говоримо про просте видалення, то в середньому 15-30 хвилин включаючи анестезію та рекомендації. Складні та ретиновані зуби вимагають 30-90 хвилин.
В абсолютній більшості простих та складних видалень ні. Якщо ми готуємо місце для подальшої імплантації, то додаємо кістковий матеріал і лікар зближує краї рани швами. При видаленні ретинованих зубів шви майже завжди накладаються.
Можна і завжди рекомендується нашими стоматологами. У такому разі нам потрібна додаткова підготовка у вигляді хірургічного шаблону, який покаже ідеальне положення для імплантату та дозволить одразу зафіксувати коронку. Явною перевагою «негайної імплантації» є економія часу, коштів та кількості операцій для пацієнта.
Величезна подяка всьому колективу. Весь персонал на найвищому рівні. Для людей, які бояться стоматологів - найкласніший варіант. Окреме спасибі анестезіологу Наталі В'ячеславівні! (Маріуполь)
Різко розболівся зуб мудрості, біль пекельний був, думав німесил мене врятує але ні і довелося екстрено його вирвати. Випадок у мене був складний, тож порадили робити все під седацією. Навіть і не знаю, як би все витерпів, якби не професійний підхід лікарів цієї стоматології. Золоті руки!